O nás

Společnost Shape Steel a.s. je významným výrobcem tvarových výpalků a prodejcem tlustých plechů na tuzemském i zahraničním trhu s více než 21 letou tradicí.

Nově vzniklé obchodní jméno Shape Steel a.s. vzniklo v červenci 2015, a to fúzí spojením firem Ostravapol Beta s.r.o. a Frenk Property a.s. Tento podnikatelský záměr byl proveden za účelem využití většího potencionálu pro expanzívní rozvoj firmy v oblasti nových projektů a činností, které chce společnost v následujících letech realizovat a rozvíjet.

Shape Steel a.s. klade stejně jako Ostravapol Beta s.r.o. kvalitu na první místo. Naše výrobky jsou dodávány v přísném souladu s českými i zahraničními normami. Jsme držiteli certifikátu Řízení jakosti - ISO 9001, Životního prostředí - ISO 14001, Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci - OHSAS 18001. Díky kolektivu odborníků jsme schopni vyjít vstříc individuálním požadavkům zákazníků, naše produkty využívá více než 300 odběratelů.

Společnost vlastní své výrobní a skladové prostory na ploše cca 2,5 ha v atraktivní kulturně - průmyslové oblasti Dolních Vítkovic (DOV - zapsána v seznamu Evropského kulturního dědictví).

Historie společnosti

  • 10.7.1998 – Založení firmy Ostravapol Beta s.r.o.
  • 29.11.2006 – Založení firmy Frenk Property a.s.
  • 1.7.2015 – Změna právní formy Ostravapol Beta s.r.o. na Ostravapol Beta a.s.
  • 1.7.2015 – Fúze společnosti spojením Ostravapol Beta a.s. a Frenk Property a.s.
  • 10.7.2015 – Změna obchodního jména z Ostravapol Beta a.s. na Shape Steel a.s.