Kontakty

Shape Steel a.s.

Sídlo, výroba, sklad
areál Vítkovice a.s. - Dolní oblast
Ruská 2974
703 00 Ostrava - Vítkovice

tel.: +420 595 954 768
fax: +420 595 952 408

e-mail: shapesteel@shapesteel.cz

IČ: 25816675
DIČ: CZ25816675

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu Ostrava pod spisovou značkou B 10709

Vedení společnosti

Místopředseda představenstva a generální ředitel
Ing. Alois Vaněk
+420 603 142 340 / tel.: 595 954 768
a.vanek@shapesteel.cz

Člen představenstva a finanční ředitel
Ing. Martin Kovalčuk
m.kovalcuk@shapesteel.cz

Asistentka místopředsedy představenstva a generálního ředitele
Lucie Gavláková
+420 725 806 462 / tel.: 595 954 768
l.gavlakova@shapesteel.cz

Asistentka finančního ředitele
Ing. Jana Franková
+420 777 261 379
j.frankova@shapesteel.cz

Obchod

Obchodní ředitel
Ing. Štefan Mesároš
+420 777 704 831
s.mesaros@shapesteel.cz

Vedoucí prodeje hutního materiálu, zásobování
Vladimír Jordán
+420 603 272 827 / tel.: 595 952 408
v.jordan@shapesteel.cz

Vedoucí nákupu
Ing. Jana Skopalová
+420 606 107 577
j.skopalova@shapesteel.cz

Kooperace
Marek Szott
+420 603 755 921 / tel.: +420 595 952 408
m.szott@shapesteel.cz

Expedice
Jana Nitschová
+420 733 338 319 / tel.: 595 593 846
j.nitschova@shapesteel.cz

Obchodní referent
Ing. Miroslava Kopřivová
+420 734 741 425 / tel.: +420 595 953 842
m.koprivova@shapesteel.cz

Obchodní manager
Ing. Jiří Čumíček
+420 606 740 248
j.cumicek@shapesteel.cz

Obchodní zástupce
Mgr. Eva Klusová
+420 604 999 073
e.klusova@shapesteel.cz

Vedoucí prodeje výpalků
Ing. Otakar Kołorz
+420 739 415 289
o.kolorz@shapesteel.cz

Obchodní referent
Radim Richter
+420 725 583 255
r.richter@shapesteel.cz

Obchodní referent
Ondřej Kozubal
+420 605 260 731
o.kozubal@shapesteel.cz

Obchodní referent
Ivana Grigarčíková
+420 732 906 352/ tel.: +420 595 952 408
i.grigarcikova@shapesteel.cz

Výroba

Ředitel výroby
Miroslav Kotán
+420 603 840 470 / tel.: 595 953 842
m.kotan@shapesteel.cz

Provozní technik strojů a zařízení

Programátor
Luděk Matysčák
+420 608 617 422
l.matyscak@shapesteel.cz

Programátor
Dalibor Illík
+420 605 576 312
d.illik@shapesteel.cz

Mistr
Ing. Roman Pala
+420 731 933 637
r.pala@shapesteel.cz

Technologie
Jiří Majer
+420 604 230 302
j.majer@shapesteel.cz

Programátor
Ing. Pavel Proske
+420 605 503 864
p.proske@shapesteel.cz

Ekonomické oddělení

Financování, investice, zástupce finančního ředitele
Ing. Marie Stoklasová
+420 602 978 020
m.stoklasova@shapesteel.cz

Správa majetku
Ing. Jiří Krejčí
+420 602 192 843
j.krejci@shapesteel.cz

Správce informačního systému, finanční controlling
Mgr. Tomáš Beier
+420 734 203 993
t.beier@shapesteel.cz

Účtárna a fakturace
+420 595 954 608
+420 770 772 307

Zmocněnec jakosti
Aleš Holub +420 736 636 662
a.holub@shapesteel.cz